Krychowiak poza kadrą Lokomotiwu Moskwa. Problemy zdrowotne Polaka

Krychowiak poza kadrą Lokomotiwu Moskwa. Problemy zdrowotne Polaka fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lokomotiw Moskwa

Grzegorz Krychowiak nie znalazł się w kadrze Lokomotiwu Moskwa na piątkowy mecz rosyjskiej ekstraklasy z Achmatem Grozny.

Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez Lokomotiw polski pomocnik zmaga się z zapaleniem żołądka i nie ma go nawet na ławce rezerwowych. Tym samym Krychowiak opuści drugi mecz moskiewskiej ekipy z rzędu. Z Arsienałem Tuła nie zagrał z powodu kartkowego zawieszenia.

29-latek w tym sezonie imponuje formą. W 11 występach ligowych strzelił pięć goli i zanotował dwie asysty. Do tego dołożył trafienie w Lidze Mistrzów.

W poprzednim tygodniu Krychowiak rozegrał dwa spotkania w reprezentacji Polski. Zarówno w starciu z Łotwą, jak i Macedonią Północną spędził na murawie pełne 90 minut.

Z powodu problemów zdrowotnych w kadrze Lokomotiwu na dzisiejszy mecz nie znalazł się również Maciej Rybus. Reprezentujący barwy Achmata Konrad Michalak siedzi na ławce rezerwowych.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór Złoty But: Lewandowski nowym liderem Złoty But: Lewandowski nowym liderem Coutinho dostępny za zaledwie 10 milionów euro?! FC Barcelona otwarta na ponowne wypożyczenie Coutinho dostępny za zaledwie 10 milionów euro?! FC Barcelona otwarta na ponowne wypożyczenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy