Krychowiak poza kadrą Lokomotiwu Moskwa. Problemy zdrowotne Polaka

Krychowiak poza kadrą Lokomotiwu Moskwa. Problemy zdrowotne Polaka fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lokomotiw Moskwa

Grzegorz Krychowiak nie znalazł się w kadrze Lokomotiwu Moskwa na piątkowy mecz rosyjskiej ekstraklasy z Achmatem Grozny.

Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez Lokomotiw polski pomocnik zmaga się z zapaleniem żołądka i nie ma go nawet na ławce rezerwowych. Tym samym Krychowiak opuści drugi mecz moskiewskiej ekipy z rzędu. Z Arsienałem Tuła nie zagrał z powodu kartkowego zawieszenia.

29-latek w tym sezonie imponuje formą. W 11 występach ligowych strzelił pięć goli i zanotował dwie asysty. Do tego dołożył trafienie w Lidze Mistrzów.

W poprzednim tygodniu Krychowiak rozegrał dwa spotkania w reprezentacji Polski. Zarówno w starciu z Łotwą, jak i Macedonią Północną spędził na murawie pełne 90 minut.

Z powodu problemów zdrowotnych w kadrze Lokomotiwu na dzisiejszy mecz nie znalazł się również Maciej Rybus. Reprezentujący barwy Achmata Konrad Michalak siedzi na ławce rezerwowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy