Krzysztof Piątek odejdzie z Fiorentiny, ale zostanie w Serie A?!

Krzysztof Piątek odejdzie z Fiorentiny, ale zostanie w Serie A?! fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Fiorentina najprawdopodobniej nie zatrzyma Krzysztofa Piątka. To może wykorzystać Torino - podaje Nicolò Schira.

„Byki” rozglądają się za następcą Andrei Belottiego i tak wpadły na trop reprezentanta Polski, który chciałby zostać we Włoszech. W tej chwili wydaje się, że takiej możliwości nie zaoferuje mu „Viola”.

Blisko 27-letni zawodnik zanotował udany powrót do Serie A, ale Fiorentina bada różne opcje, także z tą, która zakłada nie wykupowanie atakującego z Herthy.

Nicolò Schira przekonuje, że Krzysztof Piątek to jeden z kandydatów do wzmocnienia siły ognia Torino.

Polak podczas pobytu na Stadio Artemio Franchi rozegrał 18 spotkań i zdobył sześć bramek. Wcześniej występował w Genoi oraz Milanie, a we włoskiej ekstraklasie dobił już do 29 trafień.

Inne opcje rozważane przez ekipę z Torino to Andrea Pinamonti, Artem Dowbyk oraz Andrea Petagna.

Wracając do „Pjony”, w tej chwili szuka on stabilności i zespołu, który zaoferuje mu regularne występy. Wszystko po to, aby być w jak najlepszej formie przed mundialem w Katarze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy