Kumbulla o krok od Lazio

Kumbulla o krok od Lazio
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Lazio zbliża się do zakontraktowania Marasha Kumbulli, informuje „Corriere dello Sport”.

Dosłownie wczoraj media z Półwyspu Apenińskiego donosiły o porozumieniu, które rzymianie osiągnęli z samym zawodnikiem, a już dzisiaj przekonują one, że o krok od konsensusu są także kluby. Jak dobrze pamiętamy, Hellas Verona za utalentowanego stopera oczekiwał 35 milionów euro.

Pierwsza oferta wicelidera tabeli Serie A opiewała na kwotę 18 milionów euro plus dwóch zawodników. Według najnowszych wieści „Biancocelesti” aktualnie proponują 27-28 milionów euro, a dodatkowo w operacji udział mieliby wziąć Riza Durmisi oraz Cristiano Lombardi. Co więcej, to w pełni zadowala „Gialloblu”, ale nie ma się co im dziwić, gdyż byłaby to dla nich największa operacja sprzedażowa w dziejach klubu.

Jeśli zatem wierzyć tym doniesieniom, Kumbulla jest już o krok od przeprowadzki na Stadio Olimpico, gdzie zgodnie z wynegocjowanymi warunkami, ma występować przynajmniej przez pięć najbliższych sezonów.

20-latek w trwającej kampanii rozegrał 21 spotkań i raz wpisał się na listę strzelców. To jednokrotny reprezentant Albanii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy