Kuriozalny błąd arbitra w I lidze. Piech okradziony z prawidłowo zdobytej bramki [WIDEO]

Kuriozalny błąd arbitra w I lidze. Piech okradziony z prawidłowo zdobytej bramki [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Sędzia prowadzący spotkanie pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Odrą Opole (1:3) nie uznał gola strzelonego przez Arkadiusza Piecha, ponieważ dopatrzył się spalonego napastnika gości, mimo że piłkę w jego kierunku zagrywał... zawodnik gospodarzy.

Pojedynek dwóch drużyn plasujących się w środku ligowej tabeli na zapleczu Ekstraklasy nie wzbudziłby zapewne olbrzymiego zainteresowania bezstronnych kibiców, gdyby nie fakt, że arbiter Piotr Urban nie uznał prawidłowo zdobytej bramki na 2:0 dla Odry Opole przez Arkadiusza Piecha.

Doświadczony napastnik otrzymał w 55. minucie meczu prezent od Bartłomieja Babiarza, który źle ocenił sytuację panującą na boisku i skierował futbolówkę w kierunku własnego bramkarza.

Wówczas tuż przed Kacprem Chorążką pojawił się 35-latek, który go minął i wpakował piłkę do siatki. Dosłownie chwilę przed uderzeniem rozbrzmiał jednak gwizdek sędziego. Zasugerował się on sygnalizacją arbitra liniowego, który był przekonany, że bramka została zdobyta nieprawidłowo, bo Piech znalazł się na spalonym.

Piotr Urban zdał sobie szybko sprawę z popełnionego błędu, ale przez to, że użył gwizdka tuż przed oddaniem strzału przez doświadczonego napastnika, nie mógł finalnie uznać strzelonej bramki.

Arbiter może mówić jednak o dużym szczęściu, ponieważ jego kuriozalna pomyłka nie wpłynęła w zdecydowaniu stopniu na końcowy rezultat spotkania, ponieważ Odra Opole pokonała ostatecznie Zagłębie Sosnowiec 3:1.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy