La Sexta: Trzech piłkarzy najbliżej odejścia z Realu Madryt

La Sexta: Trzech piłkarzy najbliżej odejścia z Realu Madryt fot.
Mateusz Michałek
Źródło: La Sexta

Z przenosinami do Realu Madryt nieustannie łączy się kolejne gwiazdy. Letnie zakupy „Królewskich” będą jednak wiązały się bezpośrednio z tym, że kilku graczy opuści Santiago Bernabéu.

Zgodnie z informacjami przekazanymi na antenie La Sexta na ten moment najbliżej odejścia z Realu są Gareth Bale, Isco oraz Lucas Vázquez.

Pierwszy z nich już jakiś czas temu miał dostać wolną rękę w poszukiwaniu nowego zespołu. „Marca” podawała, że po 29-letniego Walijczyka zgłosić się mogą Bayern, Manchester United oraz Tottenham. Zdaniem mediów z Półwyspu Iberyjskiego skrzydłowy będzie dostępny za 130 milionów euro.


Jeśli chodzi o Isco, w ostatnim czasie na jego temat pojawiało się wiele sprzecznych doniesień. Jak podał Josep Pedrerol, bliżej mu jednak do odejścia z madryckiego klubu niż dalszej gry w stolicy Hiszpanii. 26-letni ofensywny pomocnik zapewne nie będzie narzekał na brak zainteresowania. Do tej pory znajdował się on na celownikach m.in. Juventusu oraz Manchesteru City.

27-letnim Vázquezem, dla którego po rewolucji przeprowadzonej przez Zinédine'a Zidane'a może po prostu zabraknąć miejsca w zespole, również interesowały się kluby z Premier League, w tym Arsenal.

W tym sezonie to właśnie Hiszpan zanotował najwięcej występów w koszulce Realu, wybiegając na murawę 41 razy. Bale rozegrał 39 spotkań, a Isco - 31.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy