Lacazette na radarze Atlético Madryt. Arsenal może zgodzić się na wymianę

Lacazette na radarze Atlético Madryt. Arsenal może zgodzić się na wymianę fot. Arsenal FC
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS

Zgodnie z doniesieniami „AS’a” Alexandre Lacazette jest wśród zawodników, którymi interesują się władze Atlético Madryt.

Francuski napastnik zajmuje jedną z czołowych pozycji na liście życzeń madrytczyków. Szanse na jego odejście z Arsenalu zwiększa wygasająca 30 czerwca 2022 roku umowa i brak porozumienia (a przynajmniej do tej pory nie udało się do niego dojść) z londyńczykami w sprawie przedłużenia kontraktu.

„Kanonierzy” biorą pod uwagę rozstanie z 28-latkiem i analizują zainteresowanie jego osobą. Na horyzoncie, nie po raz pierwszy w kontekście transferu Lacazette’a, pojawiło się Atlético. „AS” podkreśla, że „Rojiblancos” mogą mieć problem z przeprowadzeniem definitywnego transferu napastnika. Pojawia się jednak pewne wyjście.

Chodzi o wymianę Lacazette’a na Thomasa Lemara, o której to transakcji spekulowało się już jakiś czas temu. Zdaniem powyższego źródła Arsenal rozważa taki scenariusz.

24-letni Lemar kompletnie nie odnalazł się w Madrycie po transferze z AS Monaco. Jeśli chodzi o trwający sezon, francuski skrzydłowy uzbierał tylko nieco ponad 1000 minut na murawie. Zawodnik nie miał bezpośredniego udziału przy żadnej bramce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy