LaLiga: Sędzia meczu Realu Madryt z Deportivo Alavés kontuzjowany. Nie wyszedł poprowadzić drugiej połowy spotkania

LaLiga: Sędzia meczu Realu Madryt z Deportivo Alavés kontuzjowany. Nie wyszedł poprowadzić drugiej połowy spotkania
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Jesús Gil Manzano musiał przedwcześnie zakończyć swój udział w spotkaniu Realu Madryt z Deportivo Alavés z powodu urazu kostki.

Doświadczony arbiter został wyznaczony do poprowadzenia pojedynku pomiędzy drużyną walczącą o mistrzostwo Hiszpanii a zespołem marzącym o utrzymaniu w elicie.

36-latek wywiązywał się dobrze z powierzonego mu zadania, ale niestety dla siebie w 25. minucie meczu zderzył się z Lucasem Pérezem i podkręcił lewą kostkę.

Jesús Gil Manzano niedługo później ogłosił przerwę na uzupełnienie płynów i sam wykorzystał ten czas na skorzystanie z pomocy medycznej, która postawiła go na nogi i umożliwiła mu dokończenie pierwszej połowy spotkania.

W przerwie sędzia zaczął jednak odczuwać jeszcze większy ból, ale tym razem szybkie zabiegi nie okazały się skuteczne i dlatego hiszpański arbiter musiał przedwcześnie zakończyć swój udział w tym starciu.

Jego miejsce w drugiej części pojedynku zajął Héctor Rodríguez Carpallo z Alicante, który pełnił w tym pojedynku funkcję sędziego technicznego i miał kompletnie zerowe doświadczenie związane z prowadzeniem meczów na poziomie LaLigi.

Mimo to spisał się całkiem przyzwoicie i z istotnych zdarzeń boiskowych trzeba odnotować, że uznał gola strzelonego przez Marco Asensio oraz pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikowi gości - Abdallahiemu Mahmoudowi.

Pragniemy także dodać, że spotkanie zakończyło się wygraną Realu Madryt (2:0), który w ten sposób przybliżył się do zdobycia mistrzowskiego tytułu i na trzy kolejki przed końcem sezonu ma cztery punkty przewagi nad Barceloną.

Z kolei Deportivo Alavés ma w dalszym ciągu trzy „oczka” przewagi nad Mallorcą plasującą się w strefie spadkowej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy