Lambert przeniesie się do Aston Villi?

Lambert przeniesie się do Aston Villi? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Pojawiły się pogłoski, że Paul Lambert obejmie posadę trenera Aston Villi. Miałby zabrać ze sobą z Norwich napastnika - Granta Holta.

Paul Lambert z radością przyjąłby propozycję rozmów z Aston Villą, po tym jak w Norwich nie przewiduje się dużych wzmocnień w letnim okienku transferowym. Lambert z beniaminkiem Premier League zajął zaskakujące 10. miejsce, tuż za Liverpoolem.

Pierwszą czynnością Lamberta po przeprowadzce do Birmingham byłaby próba podpisania kontraktu z napastnikiem Grantem Holtem. Aston Villa złożyła już ofertę, ale Norwich kategorycznie ją odrzuciło w zeszłym tygodniu.

Włodarze zespołu z Villa Park rozmawiali także z Ole Gunnarem Solskjaerem, ale Norweg pozostanie trenerem w swoim dotychczasowym klubie - Molde. Kjell Inge Backer Rokke, norweski miliarder, zagroził, że jeśli Solskjaer odejdzie, to ten wycofa się z finansowania klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy