Lamptey odejdzie z Brighton już latem?! Możliwy hit w ramach Premier League

Lamptey odejdzie z Brighton już latem?! Możliwy hit w ramach Premier League
Redakcja
Redakcja
Źródło: Fabrizio Romano

Tariq Lamptey może opuścić Brighton już w najbliższym okienku transferowym na rzecz choćby Arsenalu, informuje Fabrizio Romano.

Młody Anglik jest wychowankiem Chelsea, dla której rozegrał jednak tylko trzy spotkania. Na początku zeszłego roku Brighton pozyskało 21-latka za ponad trzy miliony euro. Lamptey z miejsca stał się objawieniem poprzedniego sezonu. Dotychczas ofensywnie nastawiony prawy obrońca rozegrał dla „Mew” 19 meczów, notując bramkę oraz cztery asysty.

Dobre występy mogą zaowocować transferem do innego klubu. Fabrizio Romano informuje, że Lamptey jest w kręgu zainteresowań Arsenalu.

- Na pewno przyszłego lata może się dla zdarzyć coś wielkiego. Arsenal patrzy na niego jako opcję na prawą stronę. Arsenal należy do grona klubów, które go obserwują - powiedział Fabrizio Romano w swoim podcaście Here We Go.

- Wciąż nie ma nic porozumienia, nadal nic nie zostało podpisane. Na razie to nic poważnego, ale go obserwują. Jest na liście, bo uważają go za interesującego gracza. Arsenal zadecyduje o przyszłości w nadchodzących miesiącach – dodał.

Wśród klubów zainteresowanych filigranowym zawodnikiem poza Arsenalem wymienia się Everton, Chelsea oraz Totenham.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy