Lassana Diarra niechciany w Paryżu. Odejdzie zimą?!

Lassana Diarra niechciany w Paryżu. Odejdzie zimą?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Paris United

Jak donosi Paris United, Lassana Diarra w styczniu może zakończyć przygodę z Paris Saint-Germain, a nawet karierę piłkarską.

33-latek nie cieszy się zbyt wielkim zaufaniem Thomasa Tuchela, który w tym sezonie tylko czterokrotnie korzystał z jego usług. Paryżanie liczyli, że w styczniu uda się go sprzedać i przy okazji do klubowej kasy wpłynie kilka milionów euro. Kwota ta miała zostać przeznaczona na transfer nowego pomocnika o zadaniach defensywnych. Jak się jednak okazuje, były zawodnik Realu Madryt nie zamierza odchodzić do innego klubu. Diarra rozważa za to zakończenie kariery.

34-krotnemu reprezentantowi Francji wróżono transfer do Major League Soccer, gdzie jego usługami ponoć zainteresowane jest Los Angeles Galaxy, lecz wygląda na to, że z przenosin nici. Doświadczony zawodnik po zawieszeniu piłkarskiego obuwia na kołku może liczyć na zatrudnienie w Paris Saint-Germain, które w momencie pozyskania popularnego Lassa zaoferowało mu pracę w zarządzie klubu.

Kontrakt Diarry wygasa 30 czerwca 2019 roku. Od momentu dołączenia do paryskiej drużyny (23 stycznia 2018 roku) rozegrał on jedynie 19 spotkań. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy