Latem był o krok od Barcelony, teraz może trafić do Chelsea!

Latem był o krok od Barcelony, teraz może trafić do Chelsea!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Mirror

Jak poinformował „Mirror”, Chelsea planuje podczas letniego okna transferowego pozyskać Jean Michaëla Seriego.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej podczas ostatniego letniego okna transferowego był bardzo bliski przenosin do Barcelony. „Duma Katalonii” zaoferowała za zawodnika 40 milionów euro i transakcja miała zostać dopięta w ciągu kilku dni, gdy niespodziewanie Hiszpanie wycofali się z umowy i Seri pozostał w Nicei.

26-letni pomocnik w aktualnym sezonie zanotował 39 oficjalnych występów w barwach francuskiej drużyny, zdobywając jedno trafienie i osiem asyst. Niezła forma Seriego spowodowała, że trafił on na listę życzeń Chelsea. Według informacji przedstawionych przez „Mirror” mógłby on kosztować około 30 milionów funtów.

Choć przyszłość Antonio Conte pozostaje niejasna, to Chelsea planuje już letnią przebudowę drużyny. „The Blues” chcą uniknąć błędu popełnionego po zakończeniu poprzedniego, mistrzowskiego sezonu, gdy nie dokonali stosownych wzmocnień. 

Skutkiem powściągliwej polityki transferowej z zeszłego roku będzie prawdopodobnie tegoroczny brak kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Roman Abramowicz nie ma zamiaru dopuścić do kolejnej takiej wpadki i zastanawia się nad zmianą szkoleniowca.

Antonio Conte mógłby zastąpić ktoś z następującej trójki: Maurizio Sarri (SSC Napoli), Massimiliano Allegri (Juventus) i Luis Enrique (ostatnio FC Barcelona).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy