Laurent Koscielny odsunięty od pierwszego zespołu Girondins de Bordeaux

Laurent Koscielny odsunięty od pierwszego zespołu Girondins de Bordeaux fot. Bordeaux
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RMC Sport

Laurent Koscielny, Paul Baysse oraz Mehdi Zerkane zostali odsunięci od pierwszej drużyny Girondins de Bordeaux - informuje RMC Sport.

Bordeaux przeżywa ciężkie chwile. Zespół prowadzony przez byłego selekcjonera reprezentacji Szwajcarii Vladimira Petkovicia jest w ligowej tabeli dopiero siedemnasty i ma zaledwie punkt przewagi nad strefą spadkową.

Słabe wyniki spowodowały, że zainterweniować postanowili najzagorzalsi fani francuskiego klubu. Zażądali oni zdecydowanej reakcji ze strony władz na panującą obecnie sytuację.

Wydaje się, że jednym z pierwszych ruchów są roszady kadrowe, bo według informacji „RMC Sport” od pierwszego zespołu odsunięty został kapitan Laurent Koscielny.

Mający polskie korzenie defensor trafił do Bordeaux z Arsenalu latem 2019 roku. Choć wiązano z nim spore nadzieje, od początku zawodzi. Tym bardziej frustrujące dla kibiców jest to, że zarabia najwięcej spośród wszystkich zawodników.

Z tego powodu działacze poprzez odsunięcie go od drużyny, starają się wymóc na nim rozwiązanie kontraktu, który obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku. Czy zakończy się to sukcesem? Na razie nie wiadomo.

Również odsunięci od drużyny zostali Paul Baysse oraz Mehdi Zerkane.

Swój kolejny mecz Bordeaux rozegra już w niedzielę - zmierzy się na wyjeździe ze Stade Rennais.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy