Layvin Kurzawa może w końcu odejść z PSG

Layvin Kurzawa może w końcu odejść z PSG fot. VSPress / SIPA / Pressfocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The London Evening Standard

Layvin Kurzawa znalazł się na radarze Fulham - informuje „The London Evening Standard”.

Fulham rozpoczęło sezon od zdobycia pięciu punktów w trzech meczach, remisując po drodze z Liverpoolem i Wolverhampton Wanderers oraz wygrywając z Brentfordem. Londyńczycy otworzyli więc rozgrywki pozytywnie, a przed ich dalszą częścią chcą jeszcze wzmocnić swój zespół.

Kandydatem do transferu jest Layvin Kurzawa. 29-letni lewy obrońca od 2015 roku jest piłkarzem Paris Saint-Germain i zdążył rozegrać 153 mecze w koszulce francuskiej drużyny. Francuz jest jednak regularnie wypychany z klubu. W poprzednim sezonie zanotował tylko jeden występ. W tym jeszcze nie pojawił się na murawie.

Fulham celuje w jeszcze kilka transferów przed zamknięciem letniego okna. Oprócz Kurzawy londyńczycy chcieliby pozyskać Neala Maupaya (rywalizują o jego podpis z Evertonem i Nottingham Forest), Ui-jo Hwanga (również interesują się nim inne kluby z Premier League), a także cały czas starają się wypożyczyć Justina Kluiverta z Romy.

Póki co Fulham, które jest beniaminkiem Premier League, pozyskało latem João Palhinhę, Issę Diopa, Andreasa Pereirę, Kevina Mbabu, Bernda Leno, Manora Solomona oraz Shane'a Duffy'ego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy