Lazio chce zabezpieczyć się na przyszłość. Szykuje nową umowę dla Milinkovicia-Savicia!

Lazio chce zabezpieczyć się na przyszłość. Szykuje nową umowę dla Milinkovicia-Savicia! fot. Instagram [SS Lazio]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Il Messaggero

Sergiej Milinković-Savić może wkrótce osiągnąć pełne porozumienie z władzami Lazio w kwestii przedłużenia kontraktu na dużo lepszych dla siebie warunkach finansowych.

Reprezentant Serbii przy okazji każdego z ostatnich okienek transferowym jest łączony z opuszczeniem szeregów rzymskiego zespołu na rzecz występów w jednej z czołowych europejskich drużyn.

W minionych tygodniach jego nazwisko pojawiało się w kontekście między innymi takich ekip jak Juventus, Real Madryt, Manchester United czy Paris Saint-Germain. Niewykluczone, że wkrótce któryś z tych zespołów zdecyduje się przedstawić zawodnikowi oraz jego dotychczasowemu pracodawcy konkretną ofertę.

Na razie nic takiego nie miało miejsca, ale przedstawiciele „Biancocelesti” zdają sobie doskonale sprawę, że nie będą w stanie zatrzymać na zbyt długo 24-letniego zawodnika w swoim klubie i dlatego zamierzają zaproponować mu podpisanie kolejnej nowej umowy.

Przypominamy, że Milinković-Savić przedłużył przed rokiem już swoją współpracę z Lazio do końca czerwca 2023 roku. W tym porozumieniu nie została jednak wpisana żadna klauzula odstępnego, która miałaby pojawić się teraz.

Dziennikarze „Il Messaggero” przekonują, że wyniosłaby ona ponad 100 milionów euro. Z kolei sam piłkarz w przypadku akceptacji przedstawionych mu warunków otrzymałby podwyżkę i mógłby liczyć na zarobki na poziomie trzech milionów euro netto na sezon wraz z bonusami. Ponadto środkowy pomocnik dostałby jeszcze inne dodatkowe pieniądze za każdego zdobytego gola oraz zaliczoną asystę.

Reprezentant Serbii trafił do Lazio w sierpniu 2015 roku i od tego czasu strzelił 31 bramek oraz zanotował 19 otwierających podań w 164 rozegranych meczach dla ekipy ze Stadio Olimpico.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy