Lazio obniża cenę za Felipe Andersona!

Lazio obniża cenę za Felipe Andersona!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Lazio rzekomo ustaliło kwotę, którą trzeba zapłacić, chcąc pozyskać Felipe Andersona.

Brazylijczyk to jedna z gwiazd Serie A, choć w obecnym sezonie, podobnie jak cała drużyna, prezentuje się nieco poniżej oczekiwań. 22-latek cały czas jest jednak pod baczną obserwacją Manchesteru United, który ofensywnym pomocnikiem interesował się (bardzo)  już latem.

Jeszcze kilka dni temu pojawiła się informacja, że klub z Rzymu na chęci sprowadzenia ich zawodnika odpowie wygórowaną cenę, licząc się z potencjałem finansowym Anglików. Konkretnie, miało to być 80 milionów euro. Dzisiejsza "La Gazzetta dello Sport" twierdzi jednak, że Włosi obniżyli ją do 50 milionów.

To kwota zbliżona do tej, którą "Czerwone Diabły" są ponoć gotowe przeznaczyć na ten transfer. Przed tygodniem "La Repubblica" podała, że w przygotowaniu jest oferta warta 45 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy