Lazio po Bakasetasa

Lazio po Bakasetasa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fanatik| Corriere dello Sport

Anastasios Bakasetas znalazł się na celowniku Lazio.

Dobry sezon w wykonaniu Lazio daje nadzieję na to, że stołeczny zespół po jego wznowieniu zapewni sobie awans do Ligi Mistrzów. By jednak poradzić sobie w elitarnych rozgrywkach, niezbędne będą wzmocnienia.

Jednych z takich miałoby stać się sprowadzenie do Rzymu Anastasiosa Bakasetasa. Grek ma za sobą świetne rozgrywki w Turcji i przykuł tym uwagę skautów. Odznacza się on dobrym strzałem z dystansu i nieprzeciętnymi warunkami fizycznymi.

Media spekulują, że w nowym miejscu miałby być zmiennikiem dla Sergej Milinković-Savicia, który w tym momencie jest bardzo mocno eksploatowany.

Grek występuje obecnie w Alanyasporze, do którego trafił stosunkowo niedawno, bo zeszłego lata z AEK-u Ateny za kwotę opiewającą na pół milion euro. Teraz suma jego transferu powinna być parokrotnie wyższa.

26-latek rozegrał w obecnym sezonie łącznie 33 mecze. Na jego dorobek złożyło się dziesięć bramek. Do swojego dorobku dorzucił pięć asyst.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy