Lech i Legia chcą zawodnika Piasta

Lech i Legia chcą zawodnika Piasta
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Piłka Nożna

Kamil Vacek znalazł się w kręgu zainteresowań Lecha Poznań i Legii Warszawa.

Według "Piłki Nożnej", przedstawiciele dwóch czołowych klubów Ekstraklasy kontaktowali się z agentem 28-letniego pomocnika, który jest jednym z filarów gliwickiego klubu. Czech zdobył w tym sezonie cztery gole i zanotował cztery asysty, przez co udało mu się otrzymać powołanie do kadry narodowej na niedawne mecze towarzyskie. 

Przeszkodą w ewentualnym transferze Vacka jest fakt, że formalnie jest on zawodnikiem Sparty Praga, a Piast posiada prawo pierwokupu zawodnika. Nie jest wykluczone, że już tej zimy zostanie ono wykorzystane. Celem władz lidera polskiej ligi jest jednak zatrzymanie 28-latka - co najmniej do końca sezonu.

Prezes Piasta Adam Sarkowicz zapowiedział już, że zimą z kadry nie odejdzie żaden kluczowy zawodnik, a ponadto zostaną dokonane kolejne wzmocnienia. Do tej pory udało się wynegocjować warunki nowej umowy z Hebertem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy