Lech Poznań: Cztery miliony euro za Puchacza

Lech Poznań: Cztery miliony euro za Puchacza fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Kanał Sportowy (YouTube)

Mateusz Borek w programie „Bundestalk” na „Kanale Sportowym” potwierdził zainteresowanie Mainz Tymoteuszem Puchaczem.

W ostatnich dniach lokalne media donosiły, jakoby 21-letni piłkarz Lecha Poznań znalazł się na celowniku „Zero-Piątek”. Dzisiaj te informacje poniekąd potwierdził dziennikarz TVP Sport, który współpracuje również ze stacjami CANAL+ i Eurosport.

Odskocznią od tradycyjnych mediów dla Mateusza Borka, bo nim mowa, jest współtworzenie „Kanału Sportowego” na platformie YouTube. Podczas programu „Bundestalk” 46-latek przekazał najnowsze wieści dotyczące sytuacji lewego obrońcy.

– Na razie Tymoteusz Puchacz został, ale jest jeszcze kilka dni. Ja słyszałem o zainteresowaniu Mainz. Pierwsza oferta na trzy miliony, druga oferta na cztery miliony euro – wyjawił.

– Lech prawdopodobnie jeszcze czeka, być może do meczu z Charleroi i wtedy będą jakieś decyzje podejmowane – uzupełnił.

Dodajmy, że gdyby „Kolejorz” zaakceptował którąś ze wspomnianych propozycji, byłaby to dla niego jedna z największych sprzedaży w historii. Rekordzistą wciąż jest Jan Bednarek, który w Southampton wylądował za sześć milionów euro.

Puchacz w tym sezonie brał udział we wszystkim ośmiu meczach ekipy z Wielkopolski. To najbliższe - z Charleroi - odbędzie się już w najbliższy czwartek. Jego zwycięzca awansuje do fazy grupowej Ligi Europy.

FSV Mainz nie zaczęło najlepiej kampanii i po dwóch kolejkach z zerowych dorobkiem punktów plasuje się na siedemnastej pozycji w tabeli Bundesligi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy