Lech Poznań: Đorđe Crnomarković blisko odejścia z klubu

Lech Poznań: Đorđe Crnomarković blisko odejścia z klubu fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jure Bohorič

Đorđe Crnomarković wkrótce powinien zostać zawodnikiem Olimpiji Lublana - podaje Jure Bohorič.

Lech Poznań wystawił środkowego obrońcę na listę transferową, dając mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego zespołu. Wiele wskazuje na to, że będzie nim właśnie Olimpija. Zdaniem Bohoricia Crnomarković jest blisko powrotu do byłego klubu.

27-letni środkowy obrońca reprezentował jego barwy w sezonie 2016/2017, ale nie rozegrał wtedy w jego koszulce ani jednego spotkania. W końcu pożegnał się z zespołem, stając się wolnym zawodnikiem. Następnie został piłkarzem FK Čukarički, a później - Javoru Ivanjica, Radničkiego Nisz, aż w końcu w 2019 roku - Lecha.

Do tej pory defensor uzbierał w koszulce „Kolejorza” 47 występów. Strony łączy kontrakt do połowy przyszłego roku.

Rundę wiosenną Crnomarković spędził na wypożyczeniu w Zagłębiu Lubin, gdzie rozegrał dziewięć meczów w Ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy