Lech Poznań: Dwa miliony euro za Jóźwiaka

Lech Poznań: Dwa miliony euro za Jóźwiaka fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Przegląd Sportowy

Galatasaray złożyło propozycję za Kamila Jóźwiaka - poinformował „Przegląd Sportowy”.

Jeden z największych talentów w stajni „Kolejorza” wzbudza zainteresowanie europejskich ekip już od dawna, jednak jak dotąd za 22-latka brakowało oficjalnych ofert. To uległo zmianie, gdy z przedstawicielem Ekstraklasy skontaktował się klub znad Bosforu.

„Przegląd Sportowy” podaje, że stambułczycy zaproponowali za skrzydłowego równo dwa miliony euro, co z pewnością nie przekona Lecha Poznań do sprzedaży swojego gracza. Aktualnie ma on bowiem wyceniać go na 3-3,5 miliona euro.

Dziennik, w oparciu o tureckie źródło, informuje o determinacji Galatasaray do zamknięcia całej operacji, dlatego należy przypuszczać, że złożona oferta jest jedynie wstępem do negocjacji. Jeśli wicemistrz Polski takowe podejmie, a na to się zanosi, istotnie Jóźwiak może wyjechać do Turcji.

Wychowanek drużyny z Wielkopolski formą szczególnie imponował na finiszu rozgrywek, gdy również dzierżył opaskę kapitańską. Przez cały sezon uzbierał on łącznie dziewięć trafień oraz siedem asyst, a wszystko to w 39 występach.

Zważywszy na wiek Polaka oraz jego dotychczasowy rozwój, może to być idealny moment na wyjazd z ojczyzny, którą jak dotąd reprezentował tylko raz - w listopadzie 2019 roku, debiutując z orzełkiem na piersi w meczu ze Słowenią.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy