Lech Poznań ma nowego kapitana [OFICJALNIE]. Maciej Skorża zaskoczył

Lech Poznań ma nowego kapitana [OFICJALNIE]. Maciej Skorża zaskoczył fot. Adrian Jacek / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań I Głos Wielkopolski

Lech Poznań poinformował, że jego nowym kapitanem został Mikael Ishak.

W ostatnim czasie z opaską kapitańską w koszulce „Kolejorza” po murawie biegał Thomas Rogne. W piątek Lech potwierdził, iż nowym kapitanem będzie Ishak. Na jego zastępcę mianowano Pedro Tibę.

28-letni Ishak występuje w Lechu od zeszłego roku. W minionym sezonie rozegrał 33 mecze, notując w nich 20 trafień i asystę. 12 goli strzelił w Ekstraklasie, a osiem w eliminacjach i fazie grupowej Ligi Europy. Jak pisał już wcześniej „Głos Wielkopolski” powierzenie mu ważnej funkcji w zespole to decyzja samego Macieja Skorży.

Oprócz wymienionej wyżej dwójki radę drużyny stworzą Lubomir Šatka, Radosław Murawski (nowy nabytek) oraz Jakub Kamiński.

Lech zacznie zmagania w nowym sezonie Ekstraklasy 23 lipca. Jego rywalem w pierwszej kolejce będzie Radomiak Radom.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy