Lech Poznań: Maciej Skorża przed meczem z Wisłą Kraków

Lech Poznań: Maciej Skorża przed meczem z Wisłą Kraków fot. Lenstravel.pl / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lech Poznań

Trener Lecha Poznań Maciej Skorża zabrał głos na temat piątkowego meczu z Wisłą Kraków.

Lech Poznań od początku tego sezonu spisuje się bardzo dobrze i po siedmiu kolejkach przewodzi ligowej tabeli. Teraz podopieczni Macieja Skorży staną przed niełatwym wyzwaniem, bo w rolę rywala wcieli się Wisła Kraków.

Ekipa z województwa małopolskiego to jedno z objawień tego sezonu. Obecnie zajmuje czwarte miejsce, ale apetyty klubowych władz i kibiców są niewątpliwie większe.

Trener „Kolejorza” Maciej Skorża wypowiedział się przed tym meczem.

- Oni są na fali i sądzę, że w trwających rozgrywkach mogą namieszać. Przyszedł nowy trener. Ponadto mają też wielu ciekawych zawodników. Do tego wygrali z Legią, a to na pewno podbudowało ich mentalnie. To było zresztą widać z Lechią, gdzie odrobili dwubramkową stratę - stwierdził.

Przy okazji piątkowego meczu z Wisłą Kraków w Poznaniu spodziewana jest najlepsza frekwencja od początku pandemii. Na Bułgarskiej może zjawić się ponad 30 tysięcy kibiców.

- To dla nas wspaniała informacja. Jesteśmy zawodowcami, więc nie może nas to osłabić. Pełny stadion będzie naszym atutem. Nie czujemy presji. Czego mamy się bać? Wierzę, że damy radę. To będzie coś wspaniałego i pozytywnego. W ten sposób do tego podchodzę - zakomunikował Skorża.

Początek piątkowego meczu o 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy