Lech Poznań podjął decyzję w sprawie Jana Sýkory

Lech Poznań podjął decyzję w sprawie Jana Sýkory fot. Lech Poznań
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Jan Sýkora po sezonie wróci do Lecha Poznań i rozpocznie z tą ekipą przygotowania do sezonu - poinformował Tomasz Włodarczyk.

W sierpniu 2020 roku Lech Poznań sprowadził Jana Sýkorę ze Slavii Praga. Wówczas zapłacono za niego 700 tysięcy euro i wierzono, że będzie realnym wzmocnieniem i następcą Kamila Jóźwiaka.

Czech okazał się jednak sporym rozczarowaniem i już po roku postanowiono wypożyczyć go do Viktorii Pilzno. Wkrótce wygasa umowa, którą zawarły strony, dlatego też fani lidera Ekstraklasy debatują na temat przyszłości zawodnika.

Po powrocie do ojczyzny skrzydłowy, który może grać też jako ofensywny pomocnik, ewidentnie odżył i ma za sobą bardzo dobry okres. Co na to Lech Poznań?

Nowe światło na sprawę rzucił Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl. Przyznał on, że wspólnie z agentami zawodnika podjęto decyzję o jego powrocie na Bułgarską. Rozpocznie on przygotowania do kolejnych rozgrywek pod batutą Macieja Skorży.

14-krotny reprezentant naszych południowych sąsiadów rozegrał w tym sezonie łącznie 34 mecze, a jego dorobek to cztery gole i sześć asyst. Kontrakt wiąże go z Lechem do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy