Lech Poznań straci bohatera poprzedniego sezonu Ekstraklasy?! Trzeba działać

Lech Poznań straci bohatera poprzedniego sezonu Ekstraklasy?! Trzeba działać fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Lech Poznań nie może być pewny przyszłości Bartosza Mrozka. Golkiper wkrótce będzie mógł swobodnie rozmawiać z nowym klubem.

Poprzedni sezon w wykonaniu Bartosza Mrozka był znakomity. Bramkarz był jednym z ojców utrzymania Stali Mielec w Ekstraklasie.

Dobra postawa 23-latka poskutkowała tym, że zainteresowanie nim deklarowało grono klubów z najwyższego szczebla w Polsce. Ostatecznie jednak w Lechu Poznań uznali, że warto dać mu szansę przy Bułgarskiej.

O ile sezon między słupkami rozpoczynał Filip Bednarek, o tyle z czasem John van den Brom powierzył to zaszczytne miejsce Mrozkowi.

Na początku być może brakowało mu pewności, ale im dalej w las, tym były bramkarz Stali Mielec i GKS-u Katowic radzi sobie coraz lepiej. Jedna z jego interwencji uchroniła przecież zespół przed utratą remisu z Legią Warszawa w minionej kolejce.

Wydaje się zatem, że jeśli „Kolejorz” zadba o przyszłość Mrozka, to będzie miał zabezpieczoną pozycję bramkarza na lata. Jest jednak pewien feler.

Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2024 roku i do tej pory nie został przedłużony. W klubie muszą być przekonani o lojalności tego zawodnika, ponieważ już w styczniu będzie mógł on swobodnie negocjować z nowym klubem.

Poza nim van den Brom ma jeszcze do dyspozycji wspomnianego Filipa Bednarka, a także utalentowanego Mateusza Pruchniewskiego.

Mrozek od początku tego sezonu rozegrał łącznie 13 spotkań. W trzech z nich notował czyste konta.

Następna szansa na zaprezentowanie nieprzeciętnych umiejętności 23-latka pojawi się już 26 listopada. Wtedy mecz Ekstraklasy z Widzewem Łódź. Start o 17:30.

Więcej na temat: Lech Poznań Polska Bartosz Mrozek

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy