Lech Poznań szuka nowego napastnika

Lech Poznań szuka nowego napastnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Radosław Nawrot

Lech Poznań planuje pozyskać jeszcze jednego nowego napastnika - pisze Radosław Nawrot na łamach Interii.

Jeśli chodzi o napastników, w kadrze „Kolejorza” są obecnie Mikael Ishak, Artur Sobiech, który dołączył do zespołu w tym oknie, oraz Aron Jóhannsson. Problem dotyczy właśnie tego ostatniego. W niedawnym meczu rezerw Lecha z Wisłą Puławy (4:1) 30-latek zdobył dwie bramki. Niestety dla niego doznał też kontuzji.

Chodzi o poważny uraz ręki, który może wyeliminować Amerykanina do końca rundy jesiennej. Dlatego zdaniem Nawrota Lech chce sprowadzić w sierpniu nowego atakującego. Nazwiska na razie nie padają, ale to nowy cel „Kolejorza” na końcówkę letniego okna.

Do tego dochodzą dwa inne: zakontraktowanie skrzydłowego oraz lewego obrońcy. Jak czytamy, najszybciej powinno zostać wzmocnione skrzydło. Transferu można spodziewać się w weekend lub na początku przyszłego tygodnia.

Wracając do samego Jóhannssona, jego umowa z Lechem jest ważna tylko do końca tego roku. Nie można więc wykluczyć, że rozegrał już on swój ostatni mecz w koszulce poznańskiego zespołu, choć widnieje w niej też opcja przedłużenia. Zobaczymy, co postanowią władze „Kolejorza”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na AC Milan - Juventus [OFICJALNIE] Serie A: Składy na AC Milan - Juventus [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy