Lech Poznań: Tymoteusz Puchacz dogadany z nowym klubem

Lech Poznań: Tymoteusz Puchacz dogadany z nowym klubem fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bild I Tomasz Włodarczyk

Tymoteusz Puchacz jest już dogadany z Unionem Berlin - wynika z doniesień „Bilda”.

Niemiecki dziennik napisał, że władze Unionu doszły do porozumienia z dwoma zawodnikami: 22-letnim Paulem Jaeckelem z SpVgg Greuther Fürth i właśnie z reprezentującym barwy Lecha Poznań Puchaczem.

„Porozumienie z Puchaczem faktycznie osiągnięte. Natomiast wciąż, z tego co słyszę, jest negocjowana kwota odstępnego” - skomentował te doniesienia Tomasz Włodarczyk, który wcześniej jako pierwszy napisał o zainteresowaniu Puchaczem ze strony niemieckiego klubu. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na osiągnięcie konsensusu między Unionem a „Kolejorzem”.

Jeśli chodzi o lewych obrońców, w kadrze berlińskiego zespołu są Niko Gießelmann oraz Christopher Lenz. Ten drugi latem już na pewno przeniesie się jednak do Eintrachtu Frankfurt. Transfer potwierdzono na początku lutego.

Union z dorobkiem 39 punktów plasuje się obecnie na siódmym miejscu w tabeli Bundesligi.

Lech Poznań: Mikael Ishak na radarach dwóch klubów

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy