Lech Poznań: Tymoteusz Puchacz dogadany z nowym klubem

Lech Poznań: Tymoteusz Puchacz dogadany z nowym klubem fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bild I Tomasz Włodarczyk

Tymoteusz Puchacz jest już dogadany z Unionem Berlin - wynika z doniesień „Bilda”.

Niemiecki dziennik napisał, że władze Unionu doszły do porozumienia z dwoma zawodnikami: 22-letnim Paulem Jaeckelem z SpVgg Greuther Fürth i właśnie z reprezentującym barwy Lecha Poznań Puchaczem.

„Porozumienie z Puchaczem faktycznie osiągnięte. Natomiast wciąż, z tego co słyszę, jest negocjowana kwota odstępnego” - skomentował te doniesienia Tomasz Włodarczyk, który wcześniej jako pierwszy napisał o zainteresowaniu Puchaczem ze strony niemieckiego klubu. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na osiągnięcie konsensusu między Unionem a „Kolejorzem”.

Jeśli chodzi o lewych obrońców, w kadrze berlińskiego zespołu są Niko Gießelmann oraz Christopher Lenz. Ten drugi latem już na pewno przeniesie się jednak do Eintrachtu Frankfurt. Transfer potwierdzono na początku lutego.

Union z dorobkiem 39 punktów plasuje się obecnie na siódmym miejscu w tabeli Bundesligi.

Lech Poznań: Mikael Ishak na radarach dwóch klubów

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy