Lech Poznań wypożycza swojego skrzydłowego
2023-06-27 00:09:55; Aktualizacja: 1 rok temuLech Poznań wkrótce wypożyczy do Odry Opole Jakuba Antczaka - informuje Jerzy Chwałek.
Lech Poznań rozpoczął przygotowania do nowego sezonu i zapadają zatem decyzje kadrowe. Ekipę ze stolicy Wielkopolski na Motor Lublin zamienił Krystian Palacz.
19-latek trafił do pierwszoligowca w ramach definitywnego transferu, ale w umowie znalazła się opcja pierwokupu.
Okazuje się, że to niejedyny talent z Lecha, który zmieni barwy. To samo tyczy się też Jakuba Antczaka. Według Jerzego Chwałka zasili on Odrę Opole.Popularne
Skrzydłowy, który do tej pory wystąpił w dwóch spotkaniach zespołu Johna van den Broma, trafi tam w ramach transferu czasowego. Umowa będzie prawdopodobnie ważna do 30 czerwca 2024 roku.
O miejsce w składzie przyjdzie mu rywalizować między innymi z byłym reprezentantem Polski Maciejem Makuszewskim.
Jakub Antczak w minionym sezonie występował przede wszystkim w drugoligowych rezerwach Lecha Poznań. Tam zanotował łącznie 26 występów, a jego dorobek to gol i siedem asyst.
🆕Jakub Antczak, 19-letni napastnik @LechPoznan w nowym sezonie będzie wypożyczony do @ODRAOPOLEpl ⚽️
— Jerzy Chwałek (@Jerzy2014) June 26, 2023