Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Interia.pl

Lech Poznań przedstawił Piastowi Gliwice drugą propozycję za Damiana Kądziora. Ta pomimo obniżenia oczekiwań przez obecnego pracodawcę skrzydłowego została odrzucona - poinformował Sebastian Staszewski z Interia.pl.

Przedstawiciele „Kolejorza” rozpoczęli w ostatnim czasie bardzo konkretne starania o nawiązanie współpracy z 30-letnim zawodnikiem. Początkowe doniesienia przedostające się do mediów wskazywały na to, że mistrz Polski osiągnie stosunkowo szybko pełne porozumienie i zrealizuje transfer z udziałem doświadczonego skrzydłowego.

Piast Gliwice nie pali się jednak do sprzedaży jednego z wiodących piłkarzy i postawił przed Lechem Poznań stosunkowo wygórowane oczekiwania przekraczające milion euro, co doprowadziło do odrzucenia pierwszej oferty.

Sebastian Staszewski z Interia.pl przekonuje, że mimo to ekipa z województwa wielkopolskiego nie daje za wygraną i kontynuuje prace nad znalezieniem porozumienia z obecnym pracodawcą Damiana Kądziora, o czym świadczy przedstawienie drugiej propozycji.

Ta, w opinii wspomnianego dziennikarza, także nie spotkała się z aprobatą władz zespołu prowadzonego przez Waldemara Fornalika i to pomimo obniżenia oczekiwań z ich strony do około miliona euro.

Różnice pomiędzy stronami pozostają wciąż stosunkowo duże, ale wkrótce powinniśmy usłyszeć o przedstawieniu kolejnej oferty przez Lecha Poznań.

Doświadczony skrzydłowy, związany z Piastem Gliwice do 30 czerwca 2024 roku, wystąpił w ostatnim sezonie w 36 meczach, strzelając w nich siedem goli i zaliczając osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy