Lech Poznań z nową ofertą za Damiana Kądziora

Lech Poznań z nową ofertą za Damiana Kądziora fot. Piotr Matusewicz / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Lech Poznań przedstawił Piastowi Gliwice nową propozycję za Damiana Kądziora - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

W minionych tygodniach wydawało się, że „Kolejorz” stracił jakiekolwiek szanse na sprowadzenie doświadczonego skrzydłowego po zakończeniu kompletnym fiaskiem rozmów z władzami drużyny prowadzonej przez Waldemara Fornalika.

Wypowiedź udzielona przez Damiana Kądziora na antenie TVP Sport rzuciła jednak zupełnie inne światło na całą sprawę, bo piłkarz dał jasno do zrozumienie, że może jednak tego lata przeprowadzić się z Gliwic do Poznania.

A teraz Tomasz Włodarczyk potwierdza ten fakt przekazaniem informacji o złożeniu przez Lecha nowej propozycji za 30-letniego zawodnika.

Opiewa ona na około 600 tysięcy euro i tym samym jest najwyższą do tej pory wystosowaną ofertą przez aktualnego mistrza Polski, który wcześniej był gotowy przeznaczyć maksymalnie pół miliona euro na nowego ofensywnego piłkarza.

Piast nie przejawia chęci do jej zaakceptowania, gdyż wcześniej żądał przynajmniej 800 tysięcy euro, ale mimo to zamierza ponownie usiąść do rozmów z „Kolejorzem” i w międzyczasie rozejrzeć się na rynku za wartościowym następcą skrzydłowego.

Sześciokrotny reprezentant Polski trafił do ekipy z województwa śląskiego w lipcu ubiegłego roku za pół miliona euro z Eibaru.

Od tego czasu Kądzior wystąpił w 40 meczach gliwiczan, notując dziewięć trafień i osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy