Lech Poznań zamierza ukarać finansowo swoich piłkarzy

Lech Poznań zamierza ukarać finansowo swoich piłkarzy fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań

Lech Poznań nałoży kary finansowe na swoich zawodników za postawę w ostatnich spotkaniach - podaje Radosław Nawrot na łamach Interii.

Nadzieje związane z zatrudnieniem Macieja Skorży były w Poznaniu ogromne. Tymczasem w czterech dotychczasowych meczach pod jego wodzą Lech wygrał tylko raz i zanotował trzy porażki: z Rakowem Częstochowa (1:3), Podbeskidziem Bielsko-Biała (0:1) oraz w sobotę ze Stalą Mielec (1:2).

Ostatnia przegrana przelała czarę goryczy. „Prezes Piotr Rutkowski emocjonalnie miał recenzować postawę Lecha, padło np. określenie „frajerstwo” oraz „frajerzy” pod adresem władz klubu” - czytamy na łamach Interii.

Piłkarze Lecha mają zostać „dotkliwie” ukarani finansowo. Na ten moment nie wiadomo jednak, o jakie dokładnie kwoty chodzi i na jakiej zasadzie do tego dojdzie. „Głos Wielkopolski” sugeruje zamrożenie w przyszłości premii.

Na tym się nie skończy, bo zmiany mają zostać również wprowadzone w sztabie szkoleniowym. Nie chodzi o odejście Skorży, który ma pełne poparcie zarządu, ale jego współpracowników. Trener ma zaproponować swoje propozycje na tym polu. Zdaniem „Głosu Wielkopolskiego” roszady mogą nastąpić między innymi wśród osób odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne.

Więcej na temat: Polska Lech Poznań

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy