Lech stara się o Kleinheislera

Lech stara się o Kleinheislera
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Twitter

Lech stara się o sprowadzenie László Kleinheislera.

Maciej Henszel, dziennikarz „Przeglądu Sportowego”, podaje na Twitterze (wcześniej uczynił to Janekx89, którego informacje wiele razy się potwierdzały), że klub z Poznania złożył dwie oferty za reprezentanta Węgier. Pierwsza została odrzucona przez Werder, a druga czeka obecnie na rozpatrzenie przez Niemców.

23-latek do Bremy przeniósł się półtora roku temu, po udanych eliminacjach do Euro 2016. Bundesliga okazała się jednak bardzo wymagająca dla skrzydłowego, bowiem nie udało mu się przebić do składu w macierzystym zespole.

Zaledwie po pół roku Kleinheislera oddano na wypożyczenie do Darmstadt, gdzie zdobył swoją premierową i dotychczas jedyną bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech. Ostatniej zimy powrócił natomiast do ojczyzny, na tej samej zasadzie dołączając do Ferencvárosi TC.

Kleinheisler był w przeszłości bliski gry w Ekstraklasie. W styczniu 2016 roku znajdował się na celowniku Legii, a jego zatrudnienie sondowała także Pogoń, co potwierdził między innymi jej ówczesny trener - Czesław Michniewicz. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy