Lechia Gdańsk: Pięciu odeszło, szósty już spakowany. Rafał Wolski bliski zmiany klubu!

Lechia Gdańsk: Pięciu odeszło, szósty już spakowany. Rafał Wolski bliski zmiany klubu! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tomasz Włodarczyk (Sport.pl)

Rafał Wolski może w nadchodzących dniach zakończyć swoją współpracę z Lechią Gdańsk.

Ofensywny pomocnik otrzymał już przed kilkoma tygodniami wolną rękę na poszukiwanie nowego pracodawcy i niewykluczone, że tuż przed startem rundy wiosennej Ekstraklasy uda mu się definitywnie rozstać z „Biało-Zielonymi”.

Tomasz Włodarczyk ze Sport.pl przekonuje, że 27-letni zawodnik znalazł się na celowniku Piasta Gliwice, który po fiasku związanym z zakontraktowaniem Patryka Lipskiego, podjął rozmowy z Lechią w kwestii pozyskania wspomnianego pomocnika.

Nie jest żadną tajemnicą, że ekipa z Gdańska chciałaby zakończyć współpracę z dobrze opłacanym siedmiokrotnym reprezentantem Polski z uwagi na problemy wynikające z nieterminowego wypłacania pensji swoim graczom i dlatego najprawdopodobniej zgodziłaby się na bezgotówkowy transfer z udziałem Rafała Wolskiego, o ile ten chciałby przenieść się do aktualnego mistrza kraju.

Jeżeli do tego dojdzie, 27-latek zostanie już szóstym piłkarzem, który opuści szeregi „Biało-Zielonych” w ostatnich tygodniach. Przed nim na taki krok zdecydowali się już Adam Chrzanowski, Artur Sobiech, Daniel Mikołajewski, Lukáš Haraslín i Daniel Łukasik.

Ofensywny pomocnik rozegrał 20 spotkań w pierwszej części trwającego sezonu i strzelił w nich jedną bramkę oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy