Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE]

Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lechia Gdańsk

Joseph Ceesay jest już po testach medycznych i podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk.

22-letni skrzydłowy podpisał z klubem z Trójmiasta umowę ważną do 30 czerwca 2023 roku.

- Bardzo się cieszę, że podpisałem kontrakt z Lechią. Jestem pewny, że przenosiny do Gdańska to właściwy krok dla mnie i mojej kariery. Nie mogę się doczekać, aż dołączę do zespołu i będę mógł się przygotowywać do pierwszego meczu w barwach Lechii - powiedział Szwed po parafowaniu umowy.

Ceesay przez wiele lat był związany z Djurgårdens IF, które regularnie wypożyczało go do innych rodzimych klubów. Na początku poprzedniego roku piłkarz trafił na zasadzie definitywnego transferu do Helsingborgs IF. W sezonie 2020 rozegrał w jego koszulce 19 meczów w szwedzkiej ekstraklasie, notując asystę.

W przeszłości Ceesay grał w reprezentacji swojego kraju U-19.

Szwed jest trzecim zimowym nabytkiem Lechii. Wcześniej dołączyli do niej Mykoła Musolitin oraz Jan Biegański.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy