Lechia zła na Wolskiego. Będzie transfer?!

Lechia zła na Wolskiego. Będzie transfer?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego” Rafał Wolski nie poleci z Lechią Gdańsk na zgrupowanie do Turcji.

Piłkarz ma być zdecydowany na opuszczenie szeregów Lechii w trakcie zimowego okienka transferowego. Problem w tym, że na razie do Gdańska nie trafiła satysfakcjonująca włodarzy klubu z Trójmiasta oferta.

Propozycję przedstawiła Legia Warszawa, ale była ona za niska. Zdaniem „PS” oscylowała w granicach 200-300 tysięcy euro. Działacze Lechii oczekują przynajmniej trzy razy więcej. Nie można wykluczyć, że w dalszej części okna tak się stanie, ale na razie żaden klub nie złożył gdańszczanom oferty w podobnej wysokości.

Lechii nie podoba się zachowanie Wolskiego i dała mu ona czas do namysłu. W najbliższych dniach 25-latek będzie trenował z piłkarzami, którzy zostali w Gdańsku. Później, jeśli pojawi się odpowiednia propozycja, być może faktycznie opuści on klub. Niewykluczone jednak, że zostanie w nim do końca sezonu, a z racji zaistniałej sytuacji, nie wiadomo, czy nie będzie miał problemów z pojawianiem się na murawie.

Sprawa jest o tyle poważna, że Wolski myśli o wyjeździe na Mistrzostwa Świata i musi w najbliższym czasie regularnie grać.

W tym sezonie 25-latek rozegrał 10 spotkań w Ekstraklasie. Strzelił w nich gola i zaliczył dwie asysty.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy