Leeds United po defensora z Major League Soccer

Leeds United po defensora z Major League Soccer
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ben Jacobs

Leeds United rozgląda się za nowymi twarzami, a na celownik tej ekipy trafił Kai Wagner - informuje Ben Jacobs.

Leeds United jak na razie prezentuje się całkiem dobrze, jeśli chodzi o rozgrywki Premier League. Ekipa, w której barwach występuje reprezentant Polski Mateusz Klich, zgromadziła do tej pory na swoim koncie cztery punkty.

Wydaje się zatem, że wszystko zmierza na Elland Road w dobrym kierunku, a Jesse Marsch i spółka są na dobrej drodze, by wywalczyć sobie upragnione utrzymanie, które stanowi cel na ten sezon.

Działacze są jednak świadomi, że pomimo dotychczasowych wzmocnień, kadra nadal jest zbyt wąska, by sprostać trudom sezonu. Z tego powodu nadal poszukiwany jest lewy obrońca, a według informacji Bena Jacobsa na celowniku znalazł się Kai Wagner.

Niemiec wydaje się ciekawym rozwiązaniem. Anglicy widzą w nim defensora, który jest niezwykle kreatywny, ale też dobrze zaawansowany technicznie. Niewątpliwie stanowiłby ciekawą alternatywę Juniora Firpo.

Kluczowy dla powodzenia ruchu może okazać się najbliższy tydzień. Na dniach można spodziewać się wiążących decyzji w Niemca.

Wagner występuje obecnie w Philadelphii Union, gdzie trafił w 2019 roku. Od początku tego sezonu Major League Soccer zaliczył 26 występów, a jego dorobek to pięć asyst.

Kontrakt ma ważny do 31 grudnia 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kylian Mbappé kończy udział w klasyku z kontuzją. Ryzyko się nie opłaciło Kylian Mbappé kończy udział w klasyku z kontuzją. Ryzyko się nie opłaciło Następna kontrowersja w Ekstraklasie. Prawie złamał nogę rywalowi i obejrzał tylko żółtą kartkę [WIDEO] Następna kontrowersja w Ekstraklasie. Prawie złamał nogę rywalowi i obejrzał tylko żółtą kartkę [WIDEO] Kibice Legii Warszawa się zastanawiają. „Czy ta dwójka ma jakieś haki na Kostę Runjaicia?” Kibice Legii Warszawa się zastanawiają. „Czy ta dwójka ma jakieś haki na Kostę Runjaicia?” Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy