Leeds United po defensora z Major League Soccer

Leeds United po defensora z Major League Soccer
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ben Jacobs

Leeds United rozgląda się za nowymi twarzami, a na celownik tej ekipy trafił Kai Wagner - informuje Ben Jacobs.

Leeds United jak na razie prezentuje się całkiem dobrze, jeśli chodzi o rozgrywki Premier League. Ekipa, w której barwach występuje reprezentant Polski Mateusz Klich, zgromadziła do tej pory na swoim koncie cztery punkty.

Wydaje się zatem, że wszystko zmierza na Elland Road w dobrym kierunku, a Jesse Marsch i spółka są na dobrej drodze, by wywalczyć sobie upragnione utrzymanie, które stanowi cel na ten sezon.

Działacze są jednak świadomi, że pomimo dotychczasowych wzmocnień, kadra nadal jest zbyt wąska, by sprostać trudom sezonu. Z tego powodu nadal poszukiwany jest lewy obrońca, a według informacji Bena Jacobsa na celowniku znalazł się Kai Wagner.

Niemiec wydaje się ciekawym rozwiązaniem. Anglicy widzą w nim defensora, który jest niezwykle kreatywny, ale też dobrze zaawansowany technicznie. Niewątpliwie stanowiłby ciekawą alternatywę Juniora Firpo.

Kluczowy dla powodzenia ruchu może okazać się najbliższy tydzień. Na dniach można spodziewać się wiążących decyzji w Niemca.

Wagner występuje obecnie w Philadelphii Union, gdzie trafił w 2019 roku. Od początku tego sezonu Major League Soccer zaliczył 26 występów, a jego dorobek to pięć asyst.

Kontrakt ma ważny do 31 grudnia 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy