Leganés przeprowadziło relację z... odwołanego meczu

Leganés przeprowadziło relację z... odwołanego meczu fot. Leganes
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Leganes

LaLiga, jak większość europejskich rozgrywek, została zawieszona. Leganés postanowiło jednak… przeprowadzić symulację ze spotkania z Realem Valladolid, który pierwotnie miał się odbyć w sobotę.

Leganés przeprowadziło relację z „meczu” na Twitterze. Zaczęła się ona od zaprezentowania składu hiszpańskiej drużyny z dopiskiem: „Oto odważni Pepineros, którzy zostali w domach, by pomóc społeczeństwu”. Następnie pojawiały się wpisy opisujące kolejne minuty rywalizacji, jak to ma miejsce w trakcie faktycznych spotkań.

„Przerwa. Siowas poszedł do łazienki umyć ręce”, „Koniec pierwszej części gry. Zawodnicy udają się do szatni. Javier Aguirre rozdaje hasła do Netflixa” - można przeczytać.

Ostatecznie symulacja zakończyła się zwycięstwem Leganés 2:1 po bramkach Óscara Rodrígueza oraz Guido Carrillo.

Czas pokaże, czy zajmujący dziewiętnaste miejsce w tabeli LaLiga „Hodowcy ogórków” wygrają prawdziwe spotkanie z Realem Valladolid. Póki co nie wiadomo, kiedy się ono odbędzie. Liga hiszpańska została zawieszona na przynajmniej dwie kolejki.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy