Legenda Barcelony do PSG?

Legenda Barcelony do PSG?
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Le Parisien

Xavi może trafić w ramach wypożyczenia do Paris Saint-Germain.

Przypominamy, że kilka dni temu oficjalnie potwierdzono, że Xavi po wielu latach gry dla Barcelony przeniesie się do do katarskiego Al-Sadd, z którym podpisał dwuletni kontrakt (więcej).

Według "Le Parisien", PSG byłoby bardzo zainteresowane rocznym wypożyczeniem "Generała", aby tym samym, omijając regulacje Financial Fair Play, zyskać klasowego piłkarza. Inspiracją dla paryskiego klubu jest przypadek Franka Lamparda, który rok temu dołączył do New York City FC, ale przez ostatni sezon grał w Manchesterze City.

Istnieje szansa, że rzeczywiście dojdzie do takiego rozwiązania i Xavi zagra w Ligue 1. Właścicielem Al-Sadd jest bowiem brat Nassera Al-Khelaifiego, do którego należy PSG. Co ciekawsze, zdaniem dziennika, świeżo upieczony mistrz Francji nie musiałby nawet zapłacić za wypożyczenie legendy Barcelony, a jedynie pokryłby część jego pensji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy