Legenda w sztabie reprezentacji Polski

Legenda w sztabie reprezentacji Polski fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano | Meczyki.pl | Sebastian Staszewski [Twitter]

We wtorek na konferencji prasowej nowym selekcjonerem reprezentacji Polski ogłoszony zostanie Fernando Santos, przekazał Fabrizio Romano. W sztabie szkoleniowym Portugalczyka znajdzie się między innymi Łukasz Piszczek - podają Meczyki.pl.

Przez ostatnie tygodnie głośnych nazwisk w kontekście przejęcia kadry biało-czerwonych nie brakowało. Diego Simeone, Marcelo Bielsa, Steven Gerrard czy Fernando Santos. Koniec końców porozumienie osiągnięto z tym ostatnim.

68-latek podpisze umowę ważną do 30 czerwca 2024 roku z opcją automatycznego przedłużenia współpracy o 24 miesiące w przypadku wywalczenia awansu na EURO 2024, poinformował Sebastian Staszewski.

Jak donosi Fabrizio Romano, sprawa jest już przesądzona. Jutro to właśnie Santos zostanie przedstawiony jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski.

Meczyki.pl podają najnowsze wieści w sprawie członków jego sztabu szkoleniowego. Zgodnie z wymaganiami Polskiego Związki Piłki Nożnej, częściowo znajdą się w nim nasi rodacy.

Wśród asystentów figurować będą nazwiska Łukasza Piszczka oraz Tomasza Kaczmarka. Pierwszy to oczywiście legenda polskiej kadry i Borussii Dortmund. Drugi w przeszłości pełnił rolę asystenta selekcjonera kadry Egiptu oraz spełniał się jako trener między innymi Lechii Gdańsk.

Oprócz tej dwójki resztę sztabu skompletują Portugalczycy.

Triumfator EURO 2016 na stanowisku selekcjonera Portugalii swojego debiutu doczeka się już wkrótce.

Polska pod koniec marca zmierzy się z Czechami oraz Albanią. Obie potyczki dojdą do skutku w ramach eliminacji do EURO 2024.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy