Legia chce powrotu Radosława Kucharskiego

Legia chce powrotu Radosława Kucharskiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.pl

Jak podaje Sport.pl, Radosław Kucharski może wrócić do Legii Warszawa.

Kucharski pracował na Łazienkowskiej przez prawie dziesięć lat. Na początku zajmował się w klubie ze stolicy obserwacją młodych talentów, a z czasem zaczął być odpowiedzialny również za wyszukiwanie piłkarzy do pierwszego zespołu. Za jeden z jego największych sukcesów uznaje się sprowadzenie do drużyny aktualnego mistrza Polski Ondreja Dudy.


Z Legią Kucharski rozstawał się jako dyrektor do spraw skautingu, mając za zadanie m.in. koordynowanie i rozbudowę siatki obserwatorów. Zimą porzucił te obowiązki, podejmując pracę w Manchesterze United, dla którego zaczął wyszukiwać kolejne talenty.


Wiele wskazuje jednak na to, że może on bardzo szybko powrócić do Warszawy. Najbardziej ma zależeć na tym właścicielowi i prezesowi Legii, Dariuszowi Mioduskiemu, który całkiem niedawno przejął pełną władzę w klubie.


Wyżej wymienione źródło precyzuje inne doniesienia, według których Kucharski jest szykowany na następcę Michała Żewłakowa na stanowisku dyrektora sportowego legionistów. Specjalnie dla niego miałaby bowiem zostać stworzona posada szefa pionu sportowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy