Legia chce powrotu Radosława Kucharskiego

Legia chce powrotu Radosława Kucharskiego fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.pl

Jak podaje Sport.pl, Radosław Kucharski może wrócić do Legii Warszawa.

Kucharski pracował na Łazienkowskiej przez prawie dziesięć lat. Na początku zajmował się w klubie ze stolicy obserwacją młodych talentów, a z czasem zaczął być odpowiedzialny również za wyszukiwanie piłkarzy do pierwszego zespołu. Za jeden z jego największych sukcesów uznaje się sprowadzenie do drużyny aktualnego mistrza Polski Ondreja Dudy.


Z Legią Kucharski rozstawał się jako dyrektor do spraw skautingu, mając za zadanie m.in. koordynowanie i rozbudowę siatki obserwatorów. Zimą porzucił te obowiązki, podejmując pracę w Manchesterze United, dla którego zaczął wyszukiwać kolejne talenty.


Wiele wskazuje jednak na to, że może on bardzo szybko powrócić do Warszawy. Najbardziej ma zależeć na tym właścicielowi i prezesowi Legii, Dariuszowi Mioduskiemu, który całkiem niedawno przejął pełną władzę w klubie.


Wyżej wymienione źródło precyzuje inne doniesienia, według których Kucharski jest szykowany na następcę Michała Żewłakowa na stanowisku dyrektora sportowego legionistów. Specjalnie dla niego miałaby bowiem zostać stworzona posada szefa pionu sportowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy