Legia chce powrotu Radosława Kucharskiego

Legia chce powrotu Radosława Kucharskiego fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.pl

Jak podaje Sport.pl, Radosław Kucharski może wrócić do Legii Warszawa.

Kucharski pracował na Łazienkowskiej przez prawie dziesięć lat. Na początku zajmował się w klubie ze stolicy obserwacją młodych talentów, a z czasem zaczął być odpowiedzialny również za wyszukiwanie piłkarzy do pierwszego zespołu. Za jeden z jego największych sukcesów uznaje się sprowadzenie do drużyny aktualnego mistrza Polski Ondreja Dudy.


Z Legią Kucharski rozstawał się jako dyrektor do spraw skautingu, mając za zadanie m.in. koordynowanie i rozbudowę siatki obserwatorów. Zimą porzucił te obowiązki, podejmując pracę w Manchesterze United, dla którego zaczął wyszukiwać kolejne talenty.


Wiele wskazuje jednak na to, że może on bardzo szybko powrócić do Warszawy. Najbardziej ma zależeć na tym właścicielowi i prezesowi Legii, Dariuszowi Mioduskiemu, który całkiem niedawno przejął pełną władzę w klubie.


Wyżej wymienione źródło precyzuje inne doniesienia, według których Kucharski jest szykowany na następcę Michała Żewłakowa na stanowisku dyrektora sportowego legionistów. Specjalnie dla niego miałaby bowiem zostać stworzona posada szefa pionu sportowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy