Legia sprawdzi młodego pomocnika

Legia sprawdzi młodego pomocnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Trojmiasto.pl I Legia.net

Jak podaje Trojmiasto.pl, na testach w Legii Warszawa zjawi się niebawem Filip Sobiecki z Bałtyku Gdynia.

Zaledwie 16-letni pomocnik w zeszłym roku został włączony do pierwszego zespołu Bałtyku. Od tamtej pory rozegrał sześć spotkań w III lidze (czwarty poziom rozgrywkowy), strzelając w nich jednego gola.

Utalentowany zawodnik w Warszawie będzie trenował z drużyną juniorów starszych, którą prowadzi Marek Saganowski.

Jak podkreśla jednak szkoleniowiec Bałtyku, Sebastian Letniowski, nie ma szans, by Sobiecki trafił na stałe do Legii już teraz. - Zimą na pewno nie puścimy go do innego klubu, bo to nie ma sensu. Gra u nas w III lidze, liczymy na niego i chcemy, aby spokojnie zaaklimatyzował się w seniorskiej piłce. Nie zamierzamy jednak zabraniać mu testów w klubie z Ekstraklasy - powiedział trener gdynian.

Według Trojmiasto.pl 16-latek otrzymał również zaproszenie na testy od Jagiellonii Białystok, ale zdecydował się on na wyjazd do stolicy naszego kraju.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy