Legia sprawdzi młodego pomocnika

Legia sprawdzi młodego pomocnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Trojmiasto.pl I Legia.net

Jak podaje Trojmiasto.pl, na testach w Legii Warszawa zjawi się niebawem Filip Sobiecki z Bałtyku Gdynia.

Zaledwie 16-letni pomocnik w zeszłym roku został włączony do pierwszego zespołu Bałtyku. Od tamtej pory rozegrał sześć spotkań w III lidze (czwarty poziom rozgrywkowy), strzelając w nich jednego gola.

Utalentowany zawodnik w Warszawie będzie trenował z drużyną juniorów starszych, którą prowadzi Marek Saganowski.

Jak podkreśla jednak szkoleniowiec Bałtyku, Sebastian Letniowski, nie ma szans, by Sobiecki trafił na stałe do Legii już teraz. - Zimą na pewno nie puścimy go do innego klubu, bo to nie ma sensu. Gra u nas w III lidze, liczymy na niego i chcemy, aby spokojnie zaaklimatyzował się w seniorskiej piłce. Nie zamierzamy jednak zabraniać mu testów w klubie z Ekstraklasy - powiedział trener gdynian.

Według Trojmiasto.pl 16-latek otrzymał również zaproszenie na testy od Jagiellonii Białystok, ale zdecydował się on na wyjazd do stolicy naszego kraju.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy