Legia Warszawa: Alibec za drogi, zainteresowanie doświadczonym bramkarzem [POTWIERDZONE]

Legia Warszawa: Alibec za drogi, zainteresowanie doświadczonym bramkarzem [POTWIERDZONE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Polskie Radio RDC

Dyrektor sportowy Legii Warszawa, Radosław Kucharski, udzielił dla Polskiego Radia RDC wywiadu, w którym poruszył między innymi temat przeprowadzki do stolicy Denisa Alibeca z Astry Giurgiu.

Od wielu miesięcy mówi się o tym, że mistrzowie Polski są zainteresowani usługami rumuńskiego napastnika. O ostatniej ofercie Legii za niego wspominaliśmy tutaj.

Teraz nowe światło na całą sprawę rzucił dyrektor sportowy Legii, Radosław Kucharski. Jego zdaniem klub rezygnuje ze starań o Alibeca.

- Naszym priorytetem na ten moment jest wzmocnienie zespołu. Chcielibyśmy pozyskać gotowych zawodników. Cel to tendencja wzrostowa. Jeśli chodzi o Denisa, to nie jest on brany pod uwagę. Nie chodzi tu o względy sportowe, a finansowe. Trzeba na niego wyłożyć półtora miliona euro - przyznał.

39-latek odniósł się też do kwestii transferu bramkarza.

- Mamy Cezarego Misztę, który ma duże umiejętności, jednak w tym momencie celem jest pozyskanie doświadczonego i gotowego bramkarza. W szerokim gronie nazwisk znajduje się Václav Hladký - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy