Legia Warszawa: Antolić blisko odejścia. Następca Chorwata z Ekstraklasy?!

Legia Warszawa: Antolić blisko odejścia. Następca Chorwata z Ekstraklasy?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Domagoj Antolić prawdopodobnie opuści Legię i trafi do Turcji. Z tego, co udało nam się ustalić, jego następcą może zostać Alasana Manneh.

Coraz więcej jest przesłanek ku temu, że z zespołem mistrzów Polski pożegna się Domagoj Antolić. Chorwat nie znalazł się w kadrze Legii na piątkowy mecz przeciwko Wiśle Płock, a tureckie media twierdzą, że jest on w przededniu przeprowadzki do Göztepe.

Nieoficjalnie mówi się, że polski zespół zarobi na swoim pomocniku blisko 300 tysięcy euro. Mając na uwadze fakt, że jego kontrakt obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku, wydaje się, że to dobra kwota.

W stolicy nikt nie zamierza zbyt długo opłakiwać odejścia byłego zawodnika Dinama Zagrzeb i czynione są ruchy w kierunku pozyskania jego następcy. Jednym z kandydatów, by przejąć schedę po 30-latku, jest Alasana Manneh z Górnika Zabrze.

22-latek, który trafił do Ekstraklasy z rezerw Barcelony, ma za sobą bardzo dobry okres na polskich boiskach, co z kolei nie umknęło działaczom „Wojskowych”, którzy chcieliby mieć go u siebie.

Sprawa powinna wyjaśnić się w ciągu kilka najbliższych dni.

Jednokrotny reprezentant Gambii rozegrał w tym sezonie trzy mecze. W tym czasie strzelił jednego gola.

Kontrakt obowiązuje go z drużyną Marcina Brosza do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy