Legia Warszawa: Cel transferowy niezdecydowany w sprawie przyszłości

2023-03-18 11:44:50; Aktualizacja: 1 rok temu
Legia Warszawa: Cel transferowy niezdecydowany w sprawie przyszłości Fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: ouest-france.fr

Legia Warszawa jest zainteresowana usługami Ibrahima Cissé. Sam zawodnik nadal nie podjął decyzji w kwestii przyszłości i rozważane są przez niego różne opcje - informuje ouest-france.fr.

Legia Warszawa jeszcze w zimowym oknie transferowym rozglądała się za nowym środkowym defensorem. Wiele jest bowiem przesłanek ku temu, że po pierwsze zespół Kosty Runjaicia będzie musiał radzić sobie w kolejnym sezonie z grą na kilku frontach, a poza tym ogromne zainteresowanie generuje Maik Nawrocki.

Z tego powodu trener Jacek Zieliński pracuje w pocie czoła, by sprowadzić odpowiednią postać. Od jakiegoś czasu na radarach pozostaje Ibrahima Cissé.

Tomasz Włodarczyk informował niedawno, że temat jest aktualny, ale zawodnik oczekuje za sam podpis milion euro, co wydaje się dla wicelidera Ekstraklasy kwotą nie do przeskoczenia.

Bardzo możliwe, że w toku negocjacji uda się nieco zbić tę sumę. Wiele będzie zależało od ofert, które będą spływały do 26-latka w najbliższych miesiącach.

Umowa defensora z Caen wygasa 30 czerwca 2023 roku i do tej pory nie została przedłużona. Na razie zresztą nie ma pewności co do tego, czy ostatecznie zdecyduje się on na zmianę barw.

Jego agent przyznał w rozmowie, że negocjacje na razie zakończyły się fiaskiem.

- Nie udało nam się porozumieć z klubem, ale to niczego nie zamyka. Z naszej strony zawsze jest chęć do dalszych negocjacji - stwierdził cytowany przez ouest-france.fr.

Wychowanek Tours FC rozegrał w tym sezonie łącznie 27 meczów.