Legia Warszawa: Czesław Michniewicz o kontuzji Bartosza Kapustki

Legia Warszawa: Czesław Michniewicz o kontuzji Bartosza Kapustki fot. TVP 2
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Trener Legii Warszawa Czesław Michniewicz zabrał głos na temat kontuzji, której w meczu przeciwko Florze Tallinn (2-1) nabawił się Bartosz Kapustka.

W środowy wieczór Legia Warszawa mierzyła się przed własną publicznością z Florą Tallinn w ramach 2. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem mistrzów Polski w stosunku 2-1. Bramki dla gospodarzy zdobywali tego dnia Bartosz Kapustka oraz Rafael Lopes.

Triumf może mieć jednak słodko-gorzki smak dla tego pierwszego. Kiedy 24-latek manifestował radość po golu, nabawił się kontuzji kolana.

Początkowo próbował rozbiegać uraz, ale na niewiele się to zdało i chwilę później zmienił go Bartosz Slisz.

Na temat kontuzji swojego podopiecznego wypowiedział się Czesław Michniewicz. Wszystko wskazuje na to, że są problemy z więzadłami krzyżowymi w kolanie. Na diagnozę trzeba będzie jednak zaczekać.

- Rozmawiałem po meczu z Bartkiem i prawdę mówiąc, nie wygląda to dobrze. Na razie oczywiście nie było żadnych szczegółowych badań w klinice. Te będą jutro. Tylko lekarz sprawdził manualnie pewne rzeczy i na ten moment nie ma dobrych wiadomości. Rokowania nie są najlepsze. Doktor nakazał przygotować się na poważną kontuzję. Dotyczy to więzadeł krzyżowych. Niczego na razie nie przesądzajmy - stwierdził zafrasowany szkoleniowiec.

Rewanżowe spotkanie Flory Tallinn z Legią Warszawa zostało zaplanowane na najbliższy wtorek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy