Legia Warszawa dopina hitowy transfer. Czas na testy medyczne!

Legia Warszawa dopina hitowy transfer. Czas na testy medyczne! fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia.net

Testy medyczne przed transferem do Legii Warszawa przejdzie Ihor Charatin - informuje Legia.net.

Awans do Ligi Europy spowodował, że pod koniec okna transferowego wzmożoną aktywność można zaobserwować w Warszawie. Tamtejsza Legia szykuje jeszcze co najmniej dwa transfery.

We wtorkowy poranek Piotr Koźmiński poinformował o zaawansowanych rozmowach mistrzów Polski z Ferencvárosi w kwestii sprowadzenia Ihora Charatina. Wygląda na to, że transfer jest właśnie finalizowany.

Zdaniem Legia.net Ukrainiec opuścił zgrupowanie kadry naszych wschodnich sąsiadów, która przygotowuje się do meczu eliminacji Mistrzostw Świata z Kazachstanem i pojawił się w Warszawie.

Jeszcze dziś przejdzie testy medyczne i jeśli te wypadną pomyślnie, podpisze z „Wojskowymi” kontrakt. 

Nie wiadomo też, ile na środkowym pomocniku zarobią Węgrzy, bo jego umowa jest ważna do 30 czerwca 2022 roku.

Charatin to niewątpliwie jeden z elementów układanki, o który zabiegał Czesław Michniewicz. Podstawy gracz ekipy Ferencvárosi powinien być ogromnym wzmocnieniem.

Na korzyść Legii działa fakt, że pozyskuje zawodnika w rytmie meczowym, bo ten zdążył rozegrać w tym sezonie już dziewięć spotkań. W tym czasie strzelił zresztą gola - przeciwko Slavii Praga w eliminacjach Ligi Mistrzów - oraz asystę.

Poza 26-latkiem Legia zabiega też o Deiana Sorescu z Dinama Bukareszt i Jarosława Kubickiego z Lechii Gdańsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy