Legia Warszawa dopina hitowy transfer. Czas na testy medyczne!

Legia Warszawa dopina hitowy transfer. Czas na testy medyczne! fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia.net

Testy medyczne przed transferem do Legii Warszawa przejdzie Ihor Charatin - informuje Legia.net.

Awans do Ligi Europy spowodował, że pod koniec okna transferowego wzmożoną aktywność można zaobserwować w Warszawie. Tamtejsza Legia szykuje jeszcze co najmniej dwa transfery.

We wtorkowy poranek Piotr Koźmiński poinformował o zaawansowanych rozmowach mistrzów Polski z Ferencvárosi w kwestii sprowadzenia Ihora Charatina. Wygląda na to, że transfer jest właśnie finalizowany.

Zdaniem Legia.net Ukrainiec opuścił zgrupowanie kadry naszych wschodnich sąsiadów, która przygotowuje się do meczu eliminacji Mistrzostw Świata z Kazachstanem i pojawił się w Warszawie.

Jeszcze dziś przejdzie testy medyczne i jeśli te wypadną pomyślnie, podpisze z „Wojskowymi” kontrakt. 

Nie wiadomo też, ile na środkowym pomocniku zarobią Węgrzy, bo jego umowa jest ważna do 30 czerwca 2022 roku.

Charatin to niewątpliwie jeden z elementów układanki, o który zabiegał Czesław Michniewicz. Podstawy gracz ekipy Ferencvárosi powinien być ogromnym wzmocnieniem.

Na korzyść Legii działa fakt, że pozyskuje zawodnika w rytmie meczowym, bo ten zdążył rozegrać w tym sezonie już dziewięć spotkań. W tym czasie strzelił zresztą gola - przeciwko Slavii Praga w eliminacjach Ligi Mistrzów - oraz asystę.

Poza 26-latkiem Legia zabiega też o Deiana Sorescu z Dinama Bukareszt i Jarosława Kubickiego z Lechii Gdańsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy