Legia Warszawa dopina hitowy transfer. Czas na testy medyczne!

Legia Warszawa dopina hitowy transfer. Czas na testy medyczne! fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia.net

Testy medyczne przed transferem do Legii Warszawa przejdzie Ihor Charatin - informuje Legia.net.

Awans do Ligi Europy spowodował, że pod koniec okna transferowego wzmożoną aktywność można zaobserwować w Warszawie. Tamtejsza Legia szykuje jeszcze co najmniej dwa transfery.

We wtorkowy poranek Piotr Koźmiński poinformował o zaawansowanych rozmowach mistrzów Polski z Ferencvárosi w kwestii sprowadzenia Ihora Charatina. Wygląda na to, że transfer jest właśnie finalizowany.

Zdaniem Legia.net Ukrainiec opuścił zgrupowanie kadry naszych wschodnich sąsiadów, która przygotowuje się do meczu eliminacji Mistrzostw Świata z Kazachstanem i pojawił się w Warszawie.

Jeszcze dziś przejdzie testy medyczne i jeśli te wypadną pomyślnie, podpisze z „Wojskowymi” kontrakt. 

Nie wiadomo też, ile na środkowym pomocniku zarobią Węgrzy, bo jego umowa jest ważna do 30 czerwca 2022 roku.

Charatin to niewątpliwie jeden z elementów układanki, o który zabiegał Czesław Michniewicz. Podstawy gracz ekipy Ferencvárosi powinien być ogromnym wzmocnieniem.

Na korzyść Legii działa fakt, że pozyskuje zawodnika w rytmie meczowym, bo ten zdążył rozegrać w tym sezonie już dziewięć spotkań. W tym czasie strzelił zresztą gola - przeciwko Slavii Praga w eliminacjach Ligi Mistrzów - oraz asystę.

Poza 26-latkiem Legia zabiega też o Deiana Sorescu z Dinama Bukareszt i Jarosława Kubickiego z Lechii Gdańsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy