Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna

Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna fot. Grega Valancic/Sportida/SIPA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Legia Warszawa ustaliła warunki indywidualnego kontraktu z Blažem Kramerem z FC Zürich - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Przedstawiciele „Wojskowych” zabrali się ostro do pracy po fatalnym rezultacie odniesionym na krajowym podwórku w kończącym się sezonie i już domykają pierwszy letni transfer nowego atakującego.

Jak informują Meczyki.pl, zostanie nim Blaž Kramer z FC Zürich. Wcześniej o zainteresowaniu usługami pięciokrotnego reprezentanta Słowenii poinformował Łukasz Olkowicz z „Przeglądu Sportowego”, a teraz okazuje się, że cała sprawa znajduje się na etapie finalizacji.

25-letni napastnik osiągnął pełne porozumienie z Legią Warszawa i w przyszłym tygodniu pojawi się w siedzibie klubu w celu przejścia obligatoryjnych testów medycznych, po których podpisze kontrakt.

Świeżo upieczony mistrz Szwajcarii przejdzie do ekipy z województwa mazowieckiego na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu obowiązującego go porozumienia z „Złotymi Lwami”.

Kramer przypomina warunkami fizycznymi Tomáša Pekharta i docelowo będzie miał za zadanie wypełnić w „Wojskowych” lukę po nim.

Środkowy napastnik zasilił szeregi FC Zürich z rezerw VfL Wolfsburg w lipcu 2019 roku. Od tego czasu wystąpił w 87 meczach szwajcarskiego klubu, strzelając w nich 21 goli oraz notując 13 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy