Legia Warszawa finalizuje trzeci letni transfer. Testy medyczne środkowego obrońcy [OFICJALNIE]

Legia Warszawa finalizuje trzeci letni transfer. Testy medyczne środkowego obrońcy [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa

Maik Nawrocki przejdzie w najbliższych dniach testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z Legią Warszawa.

Przedstawiciele „Wojskowych” wzmocnili swoje szeregi już dwoma nowymi zawodnikami w osobach Joela Abu Hanny i Mahira Emreliego.

W najbliższym czasie powinien do nich dołączyć Maik Nawrocki, który pojawił się już w stolicy Polski, gdzie przejdzie obligatoryjne testy medyczne przed podpisaniem umowy z mistrzem naszego kraju.

Były młodzieżowy reprezentant „Biało-Czerwonych” stawiał pierwsze kroki w futbolu w młodzieżowych zespołach oraz rezerwach Werderu Brema.

20-letni defensor nie miał jednak większych szans na to, aby przebić się do pierwszej drużyny, dlatego ostatniej zimy skorzystał z możliwości przenosin na zasadzie wypożyczenia do Warty Poznań.

W barwach beniaminka Ekstraklasy udało mu się od tego czasu wystąpić w zaledwie trzech spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy