Legia Warszawa: Jasur Jakszibojew bardzo blisko transferu do mistrza Polski

Legia Warszawa: Jasur Jakszibojew bardzo blisko transferu do mistrza Polski
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Meczyki.pl

Jasur Jakszibojew lada moment powinien zasilić szeregi Legii Warszawa - informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl.

Zdaniem powyższego źródła w przyszłym tygodniu mistrzowie Polski mogą potwierdzić dwa transfery - środkowego obrońcy i skrzydłowego. Z Legią łączy się Kamila Grosickiego, ale władze warszawskiego klubu pracują też nad innym transferem, chcąc pozyskać właśnie Jakszibojewa.

Według Włodarczyka piłkarz z Uzbekistanu jest bardzo blisko przenosin do Legii. Jego transfer jest już w zasadzie przyklepany.

23-letni skrzydłowy lub środkowy napastnik jest zawodnikiem rodzimego Pakhtakoru Taszkent. W ostatnich sezonach był jednak wypożyczany do klubów z Białorusi - Eniergietyka-BDU Mińsk oraz Szachciora Soligorsk. W tym drugim spędził drugą część sezonu 2020, sięgając z drużyną po mistrzostwo kraju (na Białorusi gra się systemem wiosna-jesień). Atakujący przyczynił się do tego siedmioma bramkami i trzema asystami uzbieranymi w 13 występach.

Jakszibojew ma dołączyć do Legii na zasadzie transferu definitywnego.

Grosicki ustalił warunki kontraktu z Legią Warszawa, ale to niezbyt pomogło w realizacji transferu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy