Legia Warszawa: Jasur Yakshibaev już znalazł nowy klub [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Jasur Yakshibaev już znalazł nowy klub [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Navbahor Namangan

Jasur Yakshibaev od teraz będzie występował w Navbahorze Namangan. Uzbek wcześniej grał dla Legii Warszawa.

Kiedy Jasur Yakshibaev przenosił się do Legii Warszawa w lutym 2021 roku. Po dobrym okresie w barwach białoruskiego Szachciora Soligorsk, wierzono, że będzie solidnym wzmocnieniem stołecznego zespołu. Tak się jednak nie stało.

Między innymi dlatego spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Sheriffie Tyraspol. Tam w kilku spotkaniach pokazał się z dobrej strony, ale ostatecznie uczestnik minionej edycji Ligi Mistrzów nie zdecydował się go wykupić.

Uzbek wrócił więc do Legii Warszawa i rozpoczął treningi pod okiem Kosty Runjaicia. Nie przekonał jednak do siebie również Niemca i kilka dni temu pojawiła się informacja na temat rozwiązania kontraktu z tym graczem.

Skrzydłowy nie pozostawał jednak zbyt długo bez przynależności klubowej, bo w sobotę ogłoszono, że będzie występował w Navbahorze Namangan.

25-latek przenosi się do lidera uzbeckiej ekstraklasy w ramach wolnego transferu. Szczegóły parafowanej przez niego umowy nie zostały podane do wiadomości publicznej.

W trakcie swojego pobytu w Legii Yakshibaev rozegrał jedenaście minut w Ekstraklasie.

Navbahor jedyne swoje mistrzostwo wywalczył w sezonie 1995/1996, ale teraz liczy na powtórzenie sukcesu. Łatwo nie będzie, bo przeszkodzić mu chcą dwaj lokalni potentaci - Nasaf Qarshi oraz Pakhtakor. Stąd szeroko zakrojone wzmocnienia w śródsezonowym oknie transferowym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy