Legia Warszawa już planuje kadrę na kolejny sezon. Jedna z gwiazd może odejść. „Chciałby podpisać bardzo dobry kontrakt”

Legia Warszawa już planuje kadrę na kolejny sezon. Jedna z gwiazd może odejść. „Chciałby podpisać bardzo dobry kontrakt”
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Interia.pl

Dyrektor sportowy Jacek Zieliński przyznał w programie „Studio Ekstraklasa” na Interia.pl, że w Legii Warszawa rozpoczęto już prace nad przedłużeniem umowy z niektórymi zawodnikami.

„Wojskowi” prezentują się na obecnym etapie sezonu zdecydowanie lepiej niż przed rokiem i ponownie liczą się w grze o wywalczenie mistrzowskiego tytułu.

Ekipa z Łazienkowskiej, bez względu na końcowy rezultat bieżących rozgrywek, zaczyna już planować wygląd kadry pierwszego zespołu na kolejne zmagania i jest optymistycznie nastawiona do przedłużenia współpracy z ważnymi członkami drużyny.

Dyrektor sportowy Jacek Zieliński zdradził w programie „Studio Ekstraklasa” na Interia.pl, że ma za sobą już przyjemne rozmowy na ten temat z Bartoszem Kapustką, Josué, Mattiasem Johanssonem oraz Arturem Jędrzejczykiem.

Ponadto zaznaczył, że najtrudniej może być zatrzymać w klubie Filipa Mladenovicia, który już ostatniego lata otrzymał korzystne dla siebie propozycje kontraktowe, a teraz może mieć ostatnią szansę na to, żeby podpisać dużą umowę.

- Konkretnych propozycji zawodnicy jeszcze nie otrzymali, ale odbyły się wstępne rozmowy na temat tego, czy są w ogóle zainteresowani nowymi umowami. Z agentem Filipa Mladenovicia rozmawiałem już w styczniu i powiem szczerze, że on jest w takim wieku, że chciałby podpisać bardzo dobry kontrakt. Latem miał taką ofertę, z którą nie bylibyśmy w stanie finansowo rywalizować - przyznał przedstawiciel Legii Warszawa.

- Wstępnie rozmawiałem z Kapustką i jego agentem, tak samo z Josué. Wiele zależy od tego, jak będzie wyglądała końcówka rundy jesiennej. Z Kostą Runjaicem mieliśmy pierwsze podsumowanie tego co było i tego, co planujemy na przyszłość. Podobne zrobimy po rundzie i wtedy pojawią się konkrety. Rozmawiałem też z Johanssonem i on też jest otwarty na pozostanie, podobnie jak Josué i Jędrzejczyk - kontynuował Zieliński.

- Jędza to terminator. Wiadomo, że lata lecą, ale Artur miał zawsze niezłe przyspieszenie. Do tej pory wykręca takie dane, że należy sądzić, iż bez problemu będzie w stanie pograć jeszcze przez kolejny sezon - zakończył dyrektor sportowy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy