Legia Warszawa już planuje kadrę na kolejny sezon. Jedna z gwiazd może odejść. „Chciałby podpisać bardzo dobry kontrakt”

Legia Warszawa już planuje kadrę na kolejny sezon. Jedna z gwiazd może odejść. „Chciałby podpisać bardzo dobry kontrakt”
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Interia.pl

Dyrektor sportowy Jacek Zieliński przyznał w programie „Studio Ekstraklasa” na Interia.pl, że w Legii Warszawa rozpoczęto już prace nad przedłużeniem umowy z niektórymi zawodnikami.

„Wojskowi” prezentują się na obecnym etapie sezonu zdecydowanie lepiej niż przed rokiem i ponownie liczą się w grze o wywalczenie mistrzowskiego tytułu.

Ekipa z Łazienkowskiej, bez względu na końcowy rezultat bieżących rozgrywek, zaczyna już planować wygląd kadry pierwszego zespołu na kolejne zmagania i jest optymistycznie nastawiona do przedłużenia współpracy z ważnymi członkami drużyny.

Dyrektor sportowy Jacek Zieliński zdradził w programie „Studio Ekstraklasa” na Interia.pl, że ma za sobą już przyjemne rozmowy na ten temat z Bartoszem Kapustką, Josué, Mattiasem Johanssonem oraz Arturem Jędrzejczykiem.

Ponadto zaznaczył, że najtrudniej może być zatrzymać w klubie Filipa Mladenovicia, który już ostatniego lata otrzymał korzystne dla siebie propozycje kontraktowe, a teraz może mieć ostatnią szansę na to, żeby podpisać dużą umowę.

- Konkretnych propozycji zawodnicy jeszcze nie otrzymali, ale odbyły się wstępne rozmowy na temat tego, czy są w ogóle zainteresowani nowymi umowami. Z agentem Filipa Mladenovicia rozmawiałem już w styczniu i powiem szczerze, że on jest w takim wieku, że chciałby podpisać bardzo dobry kontrakt. Latem miał taką ofertę, z którą nie bylibyśmy w stanie finansowo rywalizować - przyznał przedstawiciel Legii Warszawa.

- Wstępnie rozmawiałem z Kapustką i jego agentem, tak samo z Josué. Wiele zależy od tego, jak będzie wyglądała końcówka rundy jesiennej. Z Kostą Runjaicem mieliśmy pierwsze podsumowanie tego co było i tego, co planujemy na przyszłość. Podobne zrobimy po rundzie i wtedy pojawią się konkrety. Rozmawiałem też z Johanssonem i on też jest otwarty na pozostanie, podobnie jak Josué i Jędrzejczyk - kontynuował Zieliński.

- Jędza to terminator. Wiadomo, że lata lecą, ale Artur miał zawsze niezłe przyspieszenie. Do tej pory wykręca takie dane, że należy sądzić, iż bez problemu będzie w stanie pograć jeszcze przez kolejny sezon - zakończył dyrektor sportowy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy